login:
heslo:
přihlášení  (registrace)
neodhlašovat

 

Pravidla diskuse, fotogalerie a blogu

Tento souhrn pravidel, která jsou závazná pro všechny diskusí, blogů a inzerce na Slepičárna.cz a vycházejí ze zásad slušného chování. V případě porušení těchto zásad bude docházet k mazání příspěvků, diskusí či blogů, případně mazání či uzavírání komentářů pod nimi. V opakovaných případech přistoupíme k dočasnému nebo trvalému vyloučení z účasti na Slepičárně.cz.

Nemáme zájem nikoho omezovat v jeho projevu,ale pořádek dělá přátele. Porušení pravidel může znamenat odstranění příspěvku nebo rovnou zablokování IP adresy.
Uvědomte si, že jste zodpovědný za veškerý obsah, který publikujete. Veškeré příspěvky jsou ryze Váš pohled autora, a majitel webu za ně nenese žádnou zodpovědnost.

 

Pravidla diskuze:

 1. Text psaný záměrně velkými písmeny nebo nadměrně formátovaný text je považován za výstřední a může být odstraněn.
 2. Nepoužívejte zbytečně citace, lidé pochopí, na co reagujete. Tato diskuse neslouží ke sdílení informací o warezu nebo o jiných ilegálních aktivitách. Takovéto příspěvky budou mazány a autoři v rámci možností penalizováni.
 3. Pokud bude nějaký registrovaný uživatel dlouhodobě neaktivní, může dojít k jeho odstranění (zejména se to týká vyloženě mrtvých účtů, které jenom blokují unikátní jméno a e-mail.)
 4. Pokud máte jiný názor, je to skvělé, ale budete jej muset rovněž zdůvodnit, nejenom napsat "to je celé špatně".
 5. Příspěvky s komerčním podtextem budou odstraněny nebo redukovány.
 6. Nevkládejte do svých textů podpisy ani podpisové odkazy. Budou odstraněny, protože jde o duplicitní informaci.
 7. Povoleny nejsou žádné osobní útoky, křivá obvinění a pomluvy.
 8. Do příspěvků či do struktury stránek není povoleno vkládat reklamu. Je možné vložit odkaz na jiné internetové stránky, ale pouze za účelem přátelsky doporučit nějaký produkut/službu, ne dělat reklamu a zvyšovat někomu návštěvnost. Co je a není reklama je čistě na posouzení administrátorů a podezřelé příspěvky budou bez upozornění upravovány případně mazány. Pokud má někdo první příspěvek a je to rovnou odkaz na nějaký produkt, má téměř jisté, že mu to smažeme.
 9. Spamování serveru (opakované vkládání stejného příspěvku do mnoha různých diskuzí) není dovoleno. Administrátor je oprávněn všechny takto vložené příspěvky bez omluvy odstranit.
 10. Témata mohou zakládat pouze registrovaní uživatelé. Pro založení nového tématu je nutné, aby byl člen registrovaný minimálně 1 měsíc. Pokud chcete položit dotaz před uplynutím této lhůty, máte možnost poptat se v hlavní diskusi (momentálně AP Pipking) a nebo konktaktujte administrátory - téma vám založíme. 
 11. Ve slušných diskuzních společenstvích se předpokládá, že za jedním nickem, přezdívkou, registrací stojí jedna osoba, která o sobě uvádí pravdivé údaje. Jakékoliv manipulace ostatních diskutujících používáním krycích nicků jsou zakázány. Jakmile takovouto činnost zjistíme, odepřeme uživateli přístup k diskuzi a zjištěnou totožnost zveřejníme.
 12. V zájmu zachování diskrétnosti se v průběhu diskuse oslovujte nicky (od toho tam jsou ;) ). Pokud se přeci jen chcete oslovovat pravým/křestním jménem, musí s tím souhlasit obě strany.
 13. V případě, že máte podezření na nekalou činnost, kontaktujte prosím nás, celou sitaci nejdříve prověříme a zhodnotíme.
 14. Je povoleno užívání vulgárních výrazů, pokud se nejedná o prvoplánové a záměrné narušování diskuse.
 15. Informace, stejně tak jako vše ostatní vložené uživatelem na stránky Slepicarna.cz, se stávají okamžikem vložení duševním vlastníctvím provozovatele. Provozovatel je oprávněn s veškerými těmito informacemi nakládat dle svobodné vůle.
 16. Vkládání elekt. odkazů do záložky "Recepty" je zakázáno. Vložené recepty, které obsahují internetový odkaz na jiné stránky o vaření, budou smazány. 

 

Dobře míněné rady pro tazatele:

V diskusi je možné hledat. Využijte toho namísto pokládání již zodpovězených dotazů. Je ve vašem zájmu vybrat správnou diskusi pro zadání svého příspěvku. Nesprávně umístěné příspěvky budou přesunuty. Dotaz pokládejte co nejpřesněji. Je-li to možné, zadejte co nejvíce podrobností. Kladete-li dotaz v titulku, raději jej ještě jednou zopakujte v těle zprávy.

Okamžitý zákaz účtu (ban):

Za výrazně vulgární příspěvek je okamžitý ban. Příspěvek porušující platné zákony ČR znamená okamžitý ban. Dosažení 100% varování znamená ban. Opakované závažné porušení pravidel fóra po předchozím upozornění může znamenat okamžitý ban. Vyhrazujeme si právo kdykoliv tyto podmínky změnit, a to i bez předchozího upozornění.

©2019, SLEPIČÁRNA