login:
heslo:
přihlášení  (registrace)
neodhlašovat

 


silis   
23:15 12.02.2018
Jsem tu nebyla strašně dlouho, ale rozhazuji sítě a říkala jsem si, že tady by se nějaké očko chytit mohlo.
ZŠ a MŠ Hnízdo Únětice vypisuje konkurz na ředitele-ředitelku. Jde o malou začínající školu kousek za Prahou, kde je MŠ a zatím 1. a 2. třída (plánují se další 3). Ideální místo pro někoho, kdo by chtěl realizovat vizi školy vstřícné k dětem v rámci státního školství. Více informací kdyžtak na IP a zde: http://www.unetice.cz/vyhlaseni-konkursniho-rizeni-na-reditele-ku-zs-a-nbsp-ms-2018/d-1368


kyska   
14:35 27.02.2018
Přidejte se k nám!!!!
Pro školní rok 2018/19 hledáme kolegu/kolegyni na pozici hlavního průvodce. Přímá pedagogická práce tři dny v týdnu, přívětivý tým, prima parta dětí, fajn pracovní podmínky a hlavně skvělá "pracovní kancelář"- les. Zaučení možné od června.
Zájemci prosím pište na email plaminek@plaminek.info či na telefon 777 000 637. Těšíme se na vás, tým lesní mateřské školy Těptín.


misaPK   
18:25 1.03.2018
kopíruji z FB, částečný úvazek pro Metráž / Leeda (spojující charitu s fashion):
HLEDÁME VŠESTRANNOU KOLEGYNI! (díky za případná sdílení)

Rádi bychom do našeho týmu přibrali ženu, která má všestranné dovednosti a zájmy. Baví ji PR a prezentace na sociálních sítích (Facebook, Instagram), nebojí se občasného papírování a tabulek, umí vymyslet a napsat grant a oslovit firemní i individuální dárce, zajímá ji design a móda a zajímá ji práce s lidmi (v tísni). Jedná se o práci na zhruba 8-10 hodin týdně, větší část je možné dělat flexibilně z domova. Na oplátku nabízíme smysluplnou a kreativní práci v malém týmu za adekvátní odměnu. Pokud byste se ráda stala součástí našeho týmu, pošlete prosím své CV a krátký průvodní dopis na adresu: info@metrazdesign.cz do 15. března. Nástup dle domluvy, možný od 1. dubna 2018.

Požadujeme
- zkušenosti s fundraisingem, oslováváním firemních dárců
- produkční dovednosti (schopnost naplánovat a zrealizovat akci)
- PR dovednosti (správa FB profilu, instagramu, newsletteru)
- sociální citlivost
- psychickou odolnost
- znalost MS či Open Office

Výhodou bude
- zkušenost s projektovým vedením
- orientace v českém designu
- orientace ve finančním řízení

Nabízíme
- přátelský kolektiv
- kreativní, různorodou a smysluplnou práci
- zaměstnanecké slevy na naše produkty
- práci na 8-10 hod. týdně
- plat 200 Kč/hod. (živnostenský list nebo smlouva o dílo)


aniska   
19:37 8.03.2018
Nabizim masáže -sportovni,relaxačni, aromaterpeuticke, u Vas doma. 600/hod, s dojazdem do 10min z Modran bez príplatku


Kopretina   
14:36 24.04.2018
Pro mensi byt 1+1 v Praze Vrsovicich, ktery pronajimame turistum, hledame opet nekoho na uklid a predavani klicu turistum. Obvykle 2x tydne, nekdy trikrat, nekdy jednou. Vhodne pro matky na rodicovske, dite se da vzit s sebou, anglictina nutna. Vic kdyz tak pres IP.


Ene   
07:07 5.06.2018
Měla bych tu takřka práci snů pro někoho z Moravy. Nobilis Tilia hledá obchodní zástupkyni pro Moravskoslezký, Olomoucký a
Zlínsky kraj. Voňavá práce pro někoho zodpovědného.


kyska   
15:49 12.06.2018
Ahoj Zkouším sílu kurníku,
hledáme brigadnika na festival k nám do palcinkoveho stánku, 29.6.-30.6. Odměna jistá, sdílení vitano!!!!


wosk   
23:34 24.06.2018
Ahoj, sháníme někoho na kancelářskou výpomoc na DPP (výdělek do 10.000,- čistého podle odpracovaných hodin). Jedná se o práci v centru Prahy (metro muzeum), 2-3 hod denně, časově více méně flexibilní - zakládání faktur, zvedání telefonů, odpovědi na emaily. Podmínkou je spolehlivost, dobrá čeština a základy AJ. Vhodné pro matky na MD (bez deti sebou nebo se spicim ditezem, je treba se soustredit) nebo i aktivní důchodce. Kdybyste o někom věděli nebo sami měli zájem, ozvěte se mi do IP. Diky.
kopytko   
10:32 23.11.2018
ahoj pipky, ozvali se mi z jedné společnosti, se kterou jsem dřív byla v kontaktu ohledně potenciálního zaměstnání. pro mě to teď není aktuální, protože jsem mezi tím našla super práci, ale tohle má parametry, které by možná mohly některé z vás vyhovovat. jde o práci ve financích/účetnictví nadnárodní IT firmy (ale v malém oddělení) - potřeba angličtina, excel, analytické schopnosti. mají rádi zkušenosti z big 4. proč to dávám sem - možnost zkráceného úvazku, home office. je to na stodůlkách, mají spoustu zaměstnaneckých benefitů a myslím, že jsou schopní dobře zaplatit. kdybyste některá chtěla kontakt, pošlete mi IP.©2018, SLEPIČÁRNA