login:
heslo:
přihlášení  (registrace)
neodhlašovat

 


Nel   
13:51 15.05.2017
Dekuji vsem za nazory! Mne slo o to, jestli ji nejak negativne nepoznamenam, kdyz ji tam nedam. Vzhledem k tomu, ze je neocko a pro prijeti bych se musela hodne snazit (pokud by vubec klaplo), plus by asi nebylo v nasem pripade dobry, aby do stejne skolky jako dvojka chodila treba jen 3x tydne, bo to by se nelibilo starsimu, ten by naopak doma asi klidne jeste i pobyl:), tak se tak nejak rozpakuju, to vubec zkouset... Asu to zatim necham tak, jak to je. Trojka ted sice pri hre preferuje dvojku, ale ctyrka rychle dorusta, na podzim ji budou tri, takze uz se to bude jen lepsit stran kooperace a program jsem jim taky schopna zajistit. Mozna ne tak dokonale vychovne vzdelavaci jako ve skolce:), ale zas vic mazleni a individualniho pristupu:) Od zari bud mit mistoridici jednoho krouzku dva...

Sari, mozna by se neicko dite dalo dostat na zaklade zadosti o vyjimku z duvodu svedomi, viry... Nekomu se to pry tk povedlo. Na tusim ferove nemocnici nebo llp jsem ale cetla, ze ani tento papir nevyvazuje skolku z pripadne pokuty za pritomnost neocko ditete. Pokud to je pravda, tak nevidim duvod, aby to ms delala.


Nel   
13:58 15.05.2017
Do me tak rypou dve zname, ze deti kolektiv potrebuji. Obe daly potomky do skolky pred 3.narozeninami (2,5 a 2 a 3/4) - aby si zvykly. Pry se jim tam moc libi a kolektiv potrebuji. Jak ty deti vidim, tak se mi to tak uplne nezda, ale potrebovala jsem trochu ujisteni, ze ji tim dalsim rokem doma nezkazim celej zivot;)


Ji.tulik   
14:07 15.05.2017
Znám pár dětí, co fakt už před třetím rokem kolektiv a školku milují, jsou to holčičky, které nemají sourozence. Kluka takového asi ani neznam, a dítě, co má mladšího sourozence, taky ne. Taky se mi nechtělo věřit, že by tak malé dítě upřednostnilo školku, ale musela jsem změnit názor. :-D


ngvadi   
20:37 15.05.2017
ještě je jeden typ dítěte, který miluje školku i před třetíma narozkama - když má staršího sourozence ve školce. (a přes to, že máma doma s ještě mladším sourozencem). ťudla nastoupila cca 2 měsíce před třetíma narozkama a od začátku je hrozně nadšená.


misaPK   
21:07 10.09.2018
Úžasná minimontessori školka kam chodí Klárka na Praze 5 má na letošek ještě volná místa: http://www.uspiritky.cz/
Je hlavně pro děti od roka a půl do 3 let. Klárka tam začíná druhý rok a jsme moc spokojení.©2018, SLEPIČÁRNA