login:
heslo:
přihlášení  (registrace)
neodhlašovat

 


jahudka   
17:03 16.06.2016
Dneska jsem si přečetla hodně milý článek o přání jednoho dítěte http://mezinamizenami.blogspot.com/ Týká se jeho budoucího povolání. Přišlo mi to opravdu hodně milé a úsměvné. Škoda, že i nám dospělým občas kus takové fantazie a kus toho dětství nezbude. Nebo ano? Je něco, u čeho jste se u vašich dětí opravdu zastavily, zamyslely, pousmály se a řekly si, jo, krásný svět a smýšlení mají ty naše děti? :))


Anza   
13:37 20.06.2016
Zrovna včera jsem si říkala, jaký to asi je žít ve fantazii, když jsem pozorovala Víťana na cestě lesem :o) Má teď podruhý a líp přečtenýho hobita a je zcela uchvácen, myslím, že žije ve Středozemi.


jahudka   
15:01 20.06.2016
Věřím, já sice knihu nečetla, ale viděla jsem to zfilmováno a příroda tam byla úchvatná. Takže věřím, že při čtení to musí být ještě větší zážitek a ještě pro ty děti, které se do toho umí přece jen vžít lépe než, my, dospělí.


Lada   
21:42 30.11.2017
Prosím vás... ten můj nejmladší má skvělou fantazii a všechnu ju řádně pastelkama vykreslil na stěny pokojíčku. tak se ptám, chci z toho udělat síš poučnou situaci - má někdo zkušenosti s omyvatelnýma barvama od firmy Mapei? Muž donesl kbelík a o víkendu se do toho dáme, chci jen vědět na jak velkou úžasnost se připravit. díky


Lamia   
22:23 30.11.2017
S barvami zkušenost nemám, ale osvědčila se nám ve starém byte malovaci stěna. Muž ji potahl papírem od podlahy až kam šlo nejdál dětem dosáhnout, občas jsme obmenili papír, když už nebylo kam čárat. Všude jinde panoval přísný zákaz cokoliv na zdi malovat a fungovalo to 3x dobře. Vlastně dik za připomenutí, možná bych mohla i nejmensimu něco takového vymyslet v domě.©2018, SLEPIČÁRNA